הדרכת טיולי טבע, שטח, אתגר והישרדות בישראל ובעולם

058-4960748
דף הבית >> טיולים בארץ >> טיולי אקסטרים ירח מלא
קצת מידע על טיולי האקסטרים ירח מלא שלנו:
טיולי אקסטרים ירח מלא הם טיולי שטח מיוחדים המוצאים קולות השתאות גם מוותיקי המטיילים. בטיולים אילו אנו משלבים את הפעילויות המיוחדות שלנו בנופים מדהימים והכל באור המיוחד של הירח. הטיולים כוללים הליכות במסלולים מיוחדים ומאתגרים, סנפלינג, טיולי מערות, אתגרי הישרדות ועוד פעילויות שטח, ואקסטרים מיוחדות.
הובלת טיול לילי הכולל פעילויות מסוג זה מצריכה מקצועיות רבה והקפדה על כללי בטיחות נוקשים. את הטיולים מוביל הצוות המקצועי שלנו עם מעטפת בטיחותית מעולה הכוללת מכשיר תקשורת לווייני אצל מוביל הטיול, ציוד ברמה הגבוהה ביותר ווהקפדה על כללי בטיחות נוקשים לאורך כל הטיול.
את הטיולים ניתן להזמין במשרדנו ע"י מילוי פרטים או התקשרות באחד מערוצי התקשורת שלנו.


חוג מטיילי אקסטרים ירח מלא:
חוג מטיילי אקסטרים ירח מלא יוצא פעם בחודש ביום שישי הקרוב לליל ירח מלא. בטיולי החוג אנו משלבים קידוש לאור הירח, ארוחת ערב אותה מכינים משתתפי הטיול ותה עם עוגיות לאור הזריחה. את החוג מוביל גלעד שדה אשר בוחר את המסלולים בקפידה ודואג לאווירה מיוחדת ועוצמתית בטיולים אילו. מספר המשתתפים בטיולי החוג מוגבל בהתאם לסוג המסלול ונע בין 8-18 משתתפים. את המידע על הטיול החודשי ניתן לקבל במייל או בטלפון. אנו ממליצים להרשם לקבוצה של החוג ולהתעדכן מידי חודש בטיולים המיוחדים. 


ניפגש בשבילים
גלעד שדה והצוות
טיולי אקסטרים ירח מלא
כמו הזאבים, גם אנו יוצאים בכל ליל ירח מלא אל השטח ונפגשים לטיול אקסטרים ירח מלא מדהים עם קידוש לאור ירח וחוויות אקסטרים מאתגרות. הטיולים משלבים הליכה לאור ירח, סנפלינג, זחילות במערות ועוד הרפתקאות. בכל חודש יוצא טיול למקום חדש ועם אתגר חדש אך הטיולים אינם דורשים ניסיון בסנפלינג או טיולים והם אהובים במיוחד על חובבי ההרפתקאות.

את הטיולים אנו מתחילים בקידוש עם יין וארוחה אותה מכינים חברי הקבוצה. כמו תמיד אנו מסיימים עם זריחה מדהימה ותה מדברי של לפנות בוקר.

למי הטיול מתאים:
אנו מארגנים את הטיול המיוחד לקבוצות סגורות ולחוג מטיילי ירח מלא. ניתן לפנות אלינו למשרד ואנו נתאים לכם את המסלול המושלם בשבילכם.
חוויה מיוחד ובלתי נשכחת
צוות הדרכה מעולה
חברה משובחת
טבע ואקסטרים לאור ירח
מה תקבלו בטיול?!
למידע ועדכונים הרשמו כאן
Book Now!
לתשלום באתר לחץ כאן
 
טלפון: 058-4960748  |   דוא"ל: info@wild-trails.com  |  כתובת למשלוח דואר: אודם 68 ערד
Facebook