הדרכת טיולי טבע, שטח, אתגר והישרדות בישראל ובעולם

058-4960748

טיול שיטפונות לכל המשפחה

 
 שעות
 מופיע בלחצן ההרשמה או נשלח בהודעה פרטית.
יתכנו שינויים בזמנים ובמסלול בהתאם לתנאי מז“א, מצב בטחוני והחלטת המדריך בשטח.
 נקודת יציאה
 מרכז מסחרי ערד
 דרגת קושי
אין
 
 גילאים
8 ומעלה- השתתפות מתחת לגיל 18 מחייבת אישור חתום מההורים.
 מה להביא
4.5 ליטר מים, נעליים סגורות, בגדים ארוכים, אוכל, גומייה לקוקו (לבעלי שיער  ארוך). מומלץ להצטייד במגבת ובביגוד להחלפה בסיום המסלול, באחריות המטייל בלבד.
 מחיר
 להצעות מחיר, ניתן ליצוק קשר בטופס יצירת הקשר בעמוד זה
 
 המחיר כולל
הובלת הטיול, מכשיר חירום לווייני (אצל מדריך הטיול) 
 המחיר לא כולל
אוכל, נסיעות וכל מה שלא סוכם מראש בכתב מול Wild Israelבשטח של גלעד
ההרפתקה:
הניסיון לתאר חווייה כל כך עוצמתית המשלבת את כוחות הטבע והנוף המדברי הפראי הוא כמעט ובלתי אפשרי. אין דרך להבין כיצד מרגיש הרגע הזה שאל הנחל היבש מגיח גל עוצמתי של זרימת מי שיטפונות. שום רמקול לא יוכל להעביר את הסאונד של ניפוץ הסלעים הנסחפים בנחל ונגררים לאורך קניוני המדבר ושום תמונה לא תמחיש את גודל פטריות הסחף הנכנסות אל מי ים המלח והים האדום.
לא לחינם הרדיפה אחר צפייה בשיטפונות קיבל את הכינוי הכל כך מדוייק צייד שיטפונות. 
צייד השיטפונות דורש מאיתנו ידע רב וסבלנות אין סוף, אך מספק חווייה בלתי נשכחת וממכרת. כדי לצוד שיטפון אנו צריכים לנהוג במשנה זהירות ולתת לכוחות הטבע את הכבוד הראוי ולהנות.


איך זה עובד?
בכל פעם שהתחזית מתריאה על "חשש" לשיטפונות אנו מכינים את ערכות הקפה, העוגות וקובעים זמן. מתחילים בבדיקת מפות סינופטיות ועושים ניתוח אגני ניקוז. לבסוף אנו יוצאים אל השטח במטרה לתפוס כמה שיותר שיטפונות.


מסלול הטיול:
ניפגש בחניית המרכז המסחרי בערד משם ניסע בשיירת רכבים וננתח את השטח והמפות כדי למצוא שיטפונות. אופי הטיול הוא ספונטני וללא אפשרות תכנון מדוייקת. חשוב להבהיר שצייד שיטפונות תלוי במזג האוויר ולעיתים השיטפונות מאכזבים ולא מגיעים, המסלול כולו נתון לשינויים בהתאם למז"א והחלטת המדריך בשטח.

מסלול זה יכול להוות בסיס לטיול המותאם לקבוצות, ניתן לשלב פעילויות, נוספות, אטרקציות, לינות ועוד. אם אתם מעוניינים בטיול או בבניית טיול מיוחד למשפחה/חברים/ ארגון שלכם צרו איתנו קשר ואנו נתאים לכם את הטיול המתאים והטוב ביותר בשבילכם. ניתן ליצור קשר ב- 054-9960748 או במייל sadegilad@gmail.com לשירותכם ניתן להשאיר פרטים בתיבת צור קשר. 
מידע על הטיול
לקבלת מידע נוסף מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם
לתשלום מוזל והרשמה לחצו על הלחצן הכחול
Book Now!
 
טלפון: 058-4960748  |   דוא"ל: info@wild-trails.com  |  כתובת למשלוח דואר: אודם 68 ערד
Facebook