הדרכת טיולי טבע, שטח, אתגר והישרדות בישראל ובעולם

058-4960748

מדבר שומרון- ואדי א-זנניר והסרטבה

 
 שעות
9:00-15:30  יתכנו שינויים בזמנים ובמסלול בהתאם לתנאי מז“א, מצב בטחוני והחלטת המדריך בשטח.
 נקודת יציאה
צומת פצאל- בקעת הירדן
 דרגת קושי
הליכה: מיטיבי לכת בינוני- אורך המסלול- 11 קמ'
 גילאים
16 ומעלה- השתתפות מתחת לגיל 18 מחייבת אישור חתום מההורים.
 מה להביא
תרמיל, 4.5 ליטר מים, נעליים סגורות, בגדים נוחים להליכה, אוכל, כובע, קרם הגנה, גומייה לקוקו (לבעלי שיער  ארוך). מומלץ להצטייד במגבת ובביגוד להחלפה בסיום המסלול, באחריות המטייל בלבד.
 מחיר
פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר (תשלום מראש)
 המחיר כולל
הדרכה, ציוד גלישה ופנס ראש (לזמן הטיול), מכשיר חירום לווייני (אצל מדריך הטיול) 
 המחיר לא כולל
אוכל, נסיעות וכל מה שלא סוכם מראש בכתב מול Wild Israelבשטח של גלעד
מידע על ואדי א-זנניר:
ואדי א-זנניר הוא נחל קצר הנמצא במדבר שומרון וגולש אל בקעת הירדן. הואדי מתחתר מדרום לישוב מעלה אפריים והוא חוצה את סלעי מדבר שומרון בשיפוע גדול ובירידה חדה. במורד הנחל על גדתו הצפונית נמצאות מערות רבות באזור הנקרא מער-אל-חבלה.
בתחתיתו פוגש ואדי א-זנניר את ואדי א-רשש בדיוק בעינות פצאל. עינות פצאל מהווים מקור מים אזורי, לצידי המעיינות פזורים עצי שיזף רבים ומפותחים ובמקום מתכנסים עדרי צאן גדולים. סמוך למעיינות נמצא מתקן שאיבה של מקורות. אל המעיינות ניתן להגיע עם רכבים פרטיים לא נמוכים. שביל הגישה משובש ולפעמים אפילו נקטע ונסחף בשיטפונות.
לטיול המיוחד תצאו יחד עם מדריך מקצוען ומנוסה של "Wild Israel בשטח של גלעד" המתמחה בטיולים מסוג זה. גם אם טיילתם בואדי א-זנניר, זו הזדמנות עבורכם ליהנות מהדרכה מקצועית ואיכותית.


מסלול הטיול בואדי א-זנזיר:
ניפגש בבבקעת הירדן בצומת פצאל, מנקודת המפגש נצא יחד וניסע ברכבים הפרטיים עד לתצפית אלון המדהימה ממנה נצפה אל הסרטבה, בקעת הירדן ועבר הירדן. מהתצפית נרד לחניה שם נשאיר את הרכבים למעט רכב אחד שישאר בסיום המסלול. 
מיד לאחר שנחנה את הרכבים נתארגן ליציאה ונתחיל בהליכה אל עין אל-ג'היר היושב כמרפסת מעל ואדי א-זנניר. בדרך נעבור בחר' בני-פדל ובמעיין נעצור להפסקת קפה שאחריה נתחיל ללכת בערוץ הנחל. את המסלול נסיים בתה מהביל ורחצה במי עיינות פצאל הקרירים. אם נרצה בכך והתנאים יאפשרו, נוכל לבקר בפסגת הסרטבה ולהנות מחוויה מיוחדת נוספת.

 
מסלול זה יכול להוות בסיס לטיול המותאם לקבוצות, ניתן לשלב פעילויות, נוספות, אטרקציות, לינות ועוד. אם אתם מעוניינים בטיול או בבניית טיול מיוחד למשפחה/חברים/ ארגון שלכם צרו איתנו קשר ואנו נתאים לכם את הטיול המתאים והטוב ביותר בשבילכם. ניתן ליצור קשר ב- 054-9960748 או במייל sadegilad@gmail.com לשירותכם ניתן להשאיר פרטים בתיבת צור קשר. 
מידע על הטיול בואדי א-זנניר
לקבלת מידע נוסף מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם
 
טלפון: 058-4960748  |   דוא"ל: info@wild-trails.com  |  כתובת למשלוח דואר: אודם 68 ערד
Facebook