הדרכת טיולי טבע, שטח, אתגר והישרדות בישראל ובעולם

058-4960748
דף הבית >> טיולים בארץ >> טיולי מערות >> מערת חריטון

טיול פרטי - ניתן להזמין באתר - מחפשים קבוצה להצטרף אליה? לחצו כאן.

הצטרפו אלינו לטיול אדרנלין תת קרקעי במערה הקרסטית הגדולה שנמצאה בישראל. בואו לחוויה יחודית מלווה בקסדות על הראש, חבלים הקשורים אל הגוף ואדרנלין שרץ בדם. היכנסו לראשם של הנזירים שחיו לפני 2000 שנה במעורות ובכוכים באחד מהאזורים היפים במדבר יהודה. התנזרו בעצמכם ליום אחד והרגישו מהו ניתוק אמיתי בשטח של גלעד.  
 

כמה מילים על הטיול

ביקור במערת חריטון שעל גדת נחל תקוע מספק חווייה מיוחדת למטיילים אוהבי שטח ואתגר. המטיילים במבוך התלת-ממדי של המערה המשלב 55 אולמות, כ4.5 ק"מ של מחילות, מעברים צרים, פירים ותהומות לא ישכחו את הרגעים היפים של הזחילה בבטן האדמה וההרגשה המיוחדת של לידה מחדש.
המסע המיוחד בבטן האדמה פותח בפני המטיילים שלנו קטעים מדהימים מהמערכת העצומה. לאט לאט, בזחילה, הליכה, שימוש בסולמות וחבלים נחקור את צפונות המערה במסלולים בלעדיים אליהם ניתן להגיע יחד עם מדריך מקצוען של "Wild Israel בשטח של גלעד" המתמחה בטיולים מסוג זה. גם אם ביקרתם במערות רבות או אפילו במערת חריטון, זו הזדמנות עבורכם לגלות מקומות חדשים ולהינות מהדרכה מקצועית ואיכותית.


מסלול הטיול:

ניפגש בנקודה שתשלח אל הנרשמים ונצא יחד בניסעה ברכבים הפרטיים ליישוב תקוע (10 דק' נסיעה מירושלים) עוד בנסיעה נחזה במראות המיוחדים של ספר מדבר יהודה וההרודיון שהורדוס מלך הרומאים בנה. 
בנקודת ההתחלה של המסלול תקבלו את הציוד המקצועי והאיכותי (קסדות ופנסים) שילווה אתכם לאורך המסלול משם נצא בהליכה רגלית דרך מערות נזירים, בורות מים ולוחות הברית, שני סלעי ענק שרק הצופים בהם יכולים להבין מדוע קיבלו את השם המשמעותי הזה.

 

ניתן לשלב באזור זה ימי טיול נוספים, פעילויות מיוחדות נוספות, לינה ולינת שטח, ארוחות מפנקות ועוד.

ניפגש בשבילים
 שעות  משך הפעילות כ 6-8 שעות במסלול האתגרי, 4 שעות במסלול הקצר. יתכנו שינויים בזמנים ובמסלול בהתאם לתנאי מז“א, מצב בטחוני והחלטת המדריך בשטח.
 נקודת יציאה חניון איצטדיון טדי- ירושלים
 דרגת קושי הליכה: קל- בינוני,  זחילה: בינוני גלישה: אין
 גילאים 12 ומעלה- השתתפות מתחת לגיל 18 מחייבת אישור חתום מההורים.
 מה להביא תרמיל, 4.5 ליטר מים, נעליים סגורות, בגדים נוחים להליכה, אוכל, כובע, קרם הגנה, גומייה לקוקו (לבעלי שיער  ארוך).

מומלץ להצטייד במגבת ובביגוד להחלפה בסיום המסלול, באחריות המטייל בלבד. ניתן להכין כריכים למסלול ולאטום אותם למים ואבק אך מומלץ לאכול ארוחת בוקר עוד לפני ההגעה.

 מחיר לקבלת מחיר ניתן לפנות אלינו בתיבת "צור קשר" או לחייג למספר המופיע למטה
 הטיול כולל הדרכה, ציוד ופנס ראש (לזמן הטיול), מכשיר חירום לווייני (אצל מדריך הטיול) 
 הטיול לא כולל אוכל, נסיעות וכל מה שלא סוכם מראש בכתב מול Wild Israelבשטח של גלעד
מידע על הטיול
Book Now!

טיול אתגרי במערת חריטון

 
טלפון: 058-4960748  |   דוא"ל: info@wild-trails.com  |  כתובת למשלוח דואר: אודם 68 ערד
Facebook