הדרכת טיולי טבע, שטח, אתגר והישרדות בישראל ובעולם

058-4960748

טיול סנפלינג- נחל חלמיש מדבר יהודה

 
 שעות
 יתכנו שינויים בזמנים ובמסלול בהתאם לתנאי מז“א, מצב בטחוני והחלטת המדריך בשטח.
 נקודת יציאה
 כיכר הכניסה לערד- כביש 31
 
 דרגת קושי
הליכה: קל- בינוני,  גלישה: בינוני, זחילה: בינוני (מעברים צרים מאוד)
 גילאים
14 ומעלה- השתתפות מתחת לגיל 18 מחייבת אישור חתום מההורים.
 מה להביא
תרמיל, 4.5 ליטר מים, נעליים סגורות, בגדים ארוכים לזחילה, אוכל, כובע, קרם הגנה, גומייה לקוקו (לבעלי שיער  ארוך). מומלץ להצטייד במגבת ובביגוד להחלפה בסיום המסלול, באחריות המטייל בלבד.
 מחיר בהרשמה
יחיד– 280 שח לאדם- 260 למזמינים בלחצן BOOK NOW
 המחיר כולל
הדרכה, ציוד גלישה ופנס ראש (לזמן הטיול), מכשיר חירום לווייני (אצל מדריך הטיול) 
 המחיר לא כולל
אוכל, נסיעות וכל מה שלא סוכם מראש בכתב מול Wild Israelבשטח של גלעד
ההרפתקה:
נחל חלמיש נמצא בדרום מדבר יהודה לא רחוק מגבעת זרון, צוק תמרור ונחל חימר. הנחל היפה משקיף על ים המלח, ממלכת ירדן ומאפשר גלישת מצוקים (טיול סנפלינג) כיפית בסדרה של 3 מפלים שהגבוהה שבהם מתנשא לגובה של 45מ'.
הטיול המחיוד בנחל מאפשר טיול אתגרי כיפי וללא הרבה הליכה, חוויית מדבר אמיתית והרבה אדרנלין טהור. אל ההקפתקה תוכלו לצאת ללא ניסיון מוקדם. לטיול המיוחד תצאו יחד עם מדריך מקצוען ומנוסה של "Wild Israel בשטח של גלעד" המתמחה בטיולים מסוג זה.


מסלול הטיול:
ניפגש בכיכר הכניסה לעיר ערד, על כביש 31, בתחת האוטובוס לכיוון מזרח, מנקודת המפגש נצא יחד וניסע ברכבים הפרטיים עד ליציאה מהנחל (כ-15 דק נסיעה) שם נחנה את הרכבים, את הנסיעה נעשה בנופי דרום מדבר יהודה.
מיד לאחר שנחנה את הרכבים נתארגן ליציאה ונוודא שכולם מוכנים. בנקודת ההתארגנות של המסלול תקבלו את הציוד המקצועי והאיכותי (קסדות, רתמות וחבלים) שילווה אתכם לאורך המסלול. משם נצא בהליכה רגלית לא קשה, נגיע אל עץ השיטה, נשקיף על ים המלח ועבר הירדן המזרחי, נשתה תה מדברי ונתחיל את גלישת המצוקים שלנו.


למסלול זה ניתן להוסיף לינה והקפצה בג'יפים מ Dead Sea Adventure Hostel, הוסטל (תרמילאים) האקסטרים הראשון והיחיד במזרח התיכון.
מידע על הטיול
 
טלפון: 058-4960748  |   דוא"ל: info@wild-trails.com  |  כתובת למשלוח דואר: אודם 68 ערד
Facebook