הדרכת טיולי טבע, שטח, אתגר והישרדות בישראל ובעולם

058-4960748

תרומה לקהילה

שגרירים של יופי- דרך הפרוייקט שגרירים של יופי אנו פותחים צוהר אצל אנשים מהעולם וחושפים בפניהם את היופי המדהים של מדינת ישראל. זאת ע"י אירוח של אנשים בעלי השפעה על דעת הקהל העולמית, ערוצי טלוויזיה, עיתונאים ובלוגרים וחשיפתם למקומות המיוחדים בארץ.

אנו בWILD ISRAEL פועלים מתוך חזון במטרה לחנך לאהבה עצמית ואהבת הזולת, טיילות נבונה, שמירה על הסביבה. אנו מקפידים על תרומה לכלכלה בפריפריה, חיזוק שכבות חלשות, חיזוק התיירות בישראל ובמדינות עולם שלישי ויצירת תדמית טובה של ישראל אצל אנשים בעולם.

כלכלה מקומית מקיימת- אצלנו, חברתיות היא לא סיסמה ריקה מתוכן. אנו העברנו את כל המרכז העסקי שלנו אל הפריפריה, בכל הפעילויות שלנו, יש הקפדה על חיזוק עסקים מקומיים באזור הטיול, וקונים בעיקר תוצרת מקומית.
חוזרים מהטיול בשלום- הוא פרוייקט שנועד לתת כלים לתרמלאים לתכנון נכון של הטיול בחו"ל, התנהגות נבונה במדינות עולם שלישי וניהול של מצבי חירום בשטח. הפרוייקט נעשה בהתנדבות מלאה ע"י הצוות שלנו שמגיע להרצות במקומות השונים.
חיי הנוודים- הוא אחד מהפרוייקטים המורכבים שלנו שמטרתו לחזק כלכלה מקומית, ליצור חיבור בין הבדואים והתרבות העשירה שלהם לעולם התיירות. דרך לינה, ארוחות וטיולים אצל משפחות בתוך הפזורה אנו מחזקים את המקומיים ונותנים להם כלים לעסוק במקצוע צומח.
 
טלפון: 058-4960748  |   דוא"ל: info@wild-trails.com  |  כתובת למשלוח דואר: אודם 68 ערד
Facebook